Potřebné webovky

Pamatujete si na svůj první počítač? Já ano pamatuji si, že byl takový veliký, a hlavně hodně široký. Myslím, že bych ho ani neunesla. Podle mého názoru tento starý počítač mohl vážit tak snad asi 30 kg. A to si vůbec nedělám srandu. Protože jsem viděla, jak můj otec právě ten těžký počítač dával na stůl. I on jako silný muž s tím měl velké potíže. A právě když jsme počítač zapnuli, tak tam na nás vyskočila taková různá okénka, že jsme si s nimi vůbec nevěděli rady. Ale postupem času, jak vznikala lepší doba a technické vynálezy a technika šla dopředu, tak jsem měla taky nový notebook a taky počítač.

Tablet je praktický.

Byla jsem jako v sedmém nebi A byla jsem opravdu moc ráda, že mám nový počítač. I když tedy vůbec nejsem na to moc šikovná, tak jsem si prvně nechala udělat nějaký kurz, kde bych se naučila všechny různé základy na počítači. A protože neumím ani dělat webové stránky, tak jsem se naučila dělat webovky. Je to zkratka www. Myslím, že webové stránky jsou v dnešní době velmi důležité, protože nám taky hodně zjednodušují život. V dnešní době se i malé dítě naučí velmi rychle na počítači. A myslím že klidně v dnešní době i desetileté dítě by umělo udělat webové stránky.

Webovky využívám denně.

Vždyť na webových stránkách jde toho dělat opravdu hodně. Myslím, nebýt webovek, tak na co by nám byl počítač nebo notebook? V dnešní době je velmi prakticky taky tablet, kde je taky mnoho webových stránek. A uvědomujete si, že webové stránky jsou úplně všechno, co je na počítači? Podle mého názoru si to moc lidí ani neuvědomuje. Jakmile najedete na nějakou stránku na počítači, tak věřte, že je to všechno webová stránka. A na webových stránkách najdete opravdu všechno. Jak váš email, tak i fotky nebo různé stránky, kde si můžete nakoupit nějaké věci. Bez webových stránek by ani neexistoval počítač. A věřte, že webovky jsou stále populárnější.