Krekrrr blog

Chtěli byste nastartovat vaše nové podnikání a potřebujete si pro svůj business vytvořit profesionální webové stránky ať už informativní, nebo ty s e-shopem? U nás jste na správné adrese. My, v Krekrrr.cz, pro vás vytvoříme webové stránky na míru, přesně podle vašich požadavků a představ tak, aby vám zařídily ten největší úspěch v oblasti vašeho podnikání.

online shopping

Nabízíme nejen tvorbu webových stránek a e-shopu na míru, ale také komplet servis v rámci online marketingu. Jsme schopni se postarat o celkovou prezentaci vašeho businessu co se online věcí týče. Do toho spadají například sociální sítě – Instagram s Facebookem. Toto jsou dvě nejdůležitější sociální sítě, které mají opravdu velký potenciál. Přes tyto platformy máte velkou šanci sehnat budoucí zákazníky, nebo klienty. Také se dokážeme postarat i o váš youtube kanál, který je také velmi důležitým nástrojem, protože je prokázáno, že většina lidí raději koukají na krátká videa, než čtou dlouhé texty. Můžeme vytvořit jakékoliv druhy krátkých videí ať už se jedná o krátkou prezentaci vaší firmy, různé recenze, nebo návody, ale také třeba i video recepty.

sociální sítě

Zajistíme vám také reklamní a textové bannery, na které běžní uživatelé internetu s radostí kliknou a dostanou se právě na váš web, kde se dozví více informací o tom, co děláte, nebo udělají rovnou nákup na vašem e-shopu. Takovýmto reklamním bannerům se říká PPC reklamy a zajišťují opravdu skvělé výsledky.

Mimo online marketingu vám také dokážeme nabídnout a zajistit tzv. korporátní identitu pod co spadají například různé reklamní materiály jako jsou samolepky, hlavičkový papír, vizitky, roll-upy a dokonce i polepy aut a výloh.

Navštivte naše webové stránky krekrrr.cz a podívejte se na naši nabídku služeb. Na webu naleznete i reference od našich klientů a ukázky naší práce pro konkrétní klienty. Pokud se o nás chcete dozvědět více informací, rozhodně si také rozklikněte Krekrrr blog Krekrrr.