Oživení sexuálních hrátek po dvaceti letech – je to možné?

Všemi deseti říkáme a křičíme: „ANO“ – ale je důležité pochopit, že sex není jenom záležitost jednoho, ale obou partnerů (nebo všech, jestli žijete v nějaké nesourodé domácnosti). Pokud jenom jeden dává 100 % a druhý jenom leží, je něco špatně. Člověk nemůže očekávat, že zažije i po dvaceti letech dobrý, ba i výjimečný, sex, pokud se snaží jenom jeden nebo ještě hůř, nesnaží se nikdo. Zkuste proto těchto několik tipů a triků, jak to zkusit rozpálit „nanovo“.
překřížené ruce.jpg
A) Cosplay a roleplay
Že neznáte význam ani jednoho z těchto slov? Wau. Cosplay je zkrátka převlékání se a vystupování v jiném charakteru a roleplay je hraní toho charakteru. A kdo říká, že sex neoživí nějaké ty hrátky s drátky, tak je ve velkém omylu a není vůbec žádné překvapení, že ho žena opustila. Pokud se ale muž či žena převleče za policistu, musí se tak ale i chovat, aby se do této hry mohli oba partneři skutečně naplno vcítit. Kdo si myslí, že to tak nějak odklepe co nejdříve, tak do toho nedává srdce a očividně mu na sexu nezáleží stejně jako na druhém.
schovaní pod peřinou.jpg
B) Hračky a různá udělátka
Pokud si myslíte, že vibrátory a různé masážní kuličky jsou jenom pro „jednoho“, tak byste se měli pěkně rychle sebrat a nějaké si koupit. Nemusíte totiž všechno držet jenom vy, můžete dát vyzkoušet na vašem či jeho těle i partnerovi. Ano, mluvíme tady i o mužích. A pokud by někdo chtěl křičet slovo „gay“, popřemýšlejme – proč dal tedy bůh to nejcitlivější místo (prostatu) mužům do řitního otvoru?

C) Zkuste si jenom popovídat
Ano, my víme. Chcete pořádné tipy a ne něco, co je tak očividné. Ale opravdu. Zkuste si se svým partnerem o sexu popovídat. Řekněte si, co by se mohlo zlepšit, co stojí za prd a co nedělat. A hned máte perfektní recept na to, jak prožít sex mnohem lépe než předtím a nemusíte se ani převlíkat. Někdy totiž stačí partnera jenom trochu „popostrčit“.