Aktivní zábava s prvky adrenalinu


Nechce se vám volný čas trávit jen tak doma a hlavně se vám nechce nudit? Vezměte rodinu či kamarády a pojďte do světa, ve kterém o zábavu rozhodně není nouze.
Můžete na chvíli za http://tn.nova.cz/clanek/ucitele-hrozi-stavkou-platy-resi-koalicni-rada-babise-pry-nepozvali.html pomenout na svoje starosti a problémy a užít si zcela jiný svět, který vás vtáhne do děje a užijete si zábavu, smích, ale také pohyb a adrenalin. O čem je tedy řeč?
Jde o laser game Praha 9.

billboard-right

Čeká na vás spousta netradiční zábavy, kterou můžete využít nejen jako čas strávený s rodinou a kamarády, ale skvěle se hodí i jako akce firemní či teambuildingová. Užít si skvělý den můžou i učitelé škol se svými žáky. Jde totiž o skvělou příležitost k utužení kolektivních vztahů a hlavně budování přátelství.
Základem laser game Praha 9 jsou speciálně upravené arény, které nabízejí různé druhy her. Vy jako hráči jste vybavení vestou a laserovou pistolí a snažíte se střelami položit svého soupeře. Nejde však o střely reálné, ale pouze laserové, které nijak nezraní, takže nemusíte mít žádné obavy z bolesti.
K tomu všemu je všude kolen tma a vy se pohybujete pouze za doprovodu světelných a zvukových efektů co dodává hře ještě více originality a adrenalinu.

Skvělý narozeninový dárek

Pokud právě teď vymýšlíte nějaký dárek pro své nejbližší, tak tímto rozhodně netrefíte vedle. Navíc jde o dárek, který si můžete užít společně a pořádně tak jakoukoliv událost oslavit.
Jde o velice oblíbenou aktivitu, kterou milují nejen mladí, ale také starší. Můžete se tak sejít celá rodina, kolektiv a užít si spoustu legrace. Vzhledem k tomu, že budete pořád v pohybu, tak si tím nahradíte také hodiny ve fitness, protože i tady se pořádně zapotíte.

DSC8007

Takovou zábavu si jednoduše nejde nezamilovat a věřte, že zkusíte jednou a budete chtít přijít zas, co není nemožné, takže si můžete hrát, kdy budete chtít.
Firemní akce mají skvělou příležitost mít v obsahu něco neobvyklého, čím potěšíte nejen své zaměstnance, ale třeba i obchodní partnery.