Půjčte si i bez dokazování příjmů

Máte příliš nízké příjmy, a proto se bojíte, že vás všichni s žádostí o úvěr odmítnou? Ano, máte pravdu, v bankách nemáte s nízkými příjmy prakticky žádnou šanci. Naštěstí, tato zařízení nejsou vaší jedinou možností. Můžete totiž také využít nebankovní společnosti, které k vám budou mnohem benevolentnější a tolerantnější. Půjčí vám, i když jsou vaše příjmy nízké. Budou tolerovat i malé zápisy v registrech dlužníků, takže pokud máte z minulosti menší problémy s dluhy, tak to nevadí. 100%hypotéka je zkrátka tolerantní ke všem žadatelům o půjčku.

praní peněz

Jakými nemovitostmi lze ručit?

  • Rodinný dům
  • Byt v osobním vlastnictví
  • Družstevní byt
  • Městský byt
  • Chata, chalupa
  • Komerční objekt

Jediná podmínka, kterou budete muset v celém procesu žádosti o úvěr splnit je ta, abyste byli schopni se zaručit, a to ideálně nemovitostí, jejíž jste vlastníkem. Zastavení se vůbec obávat nemusíte, neznamená to, že by vám někdo vzal váš domov. Znamená to jen to, že kdybyste v budoucnu odmítali splácet a celý úvěr sabotovali, tak že nebankovní společnost bude mít právo vzít si své peníze zpět právě prostřednictvím ručené nemovitosti. Jestliže nic takového nevlastníte, nezoufejte, stále tu ještě je možnost najít si spoluručitele, který to udělá za vás.

plná peněženka

Kolik si vlastně můžete půjčit?

Určitě vás taky zajímá i to, kolik peněz si vlastně budete moci půjčit. To se vypočítá poměrně snadno. Částka se totiž odvíjí od hodnoty nemovitosti, kterou jste se rozhodli ručit. Logicky z toho tedy plyne, že čím hodnotnější nemovitost, tím více peněz získáte. Budete muset poskytnout okolo 10 fotografií, na základě kterých se vyhodnotí cena nemovitosti. Z této ceny poté budete moci získat až 70 % částku. To znamená, že pokud se odhadne cena vašeho domu na dva miliony korun, tak budete moci žádat až o milion a čtyři sta tisíc korun.