Jak na vlastní web

Webová stránka je to, na co se díváte, když zadáte do prohlížeče a jeho vyhledávače nějaký požadavek. To, co vidíte jako první, to je základní a úvodní web. Může být firemní, osobní, může se věnovat vybranému tématu, nebo může nabízet zboží. Je zde mnoho a mnoho možností.

Stavba webu

Kdysi dávno, pokud jste se chtěli na internetu presentovat, a chtěli jste mít web, nezbývalo než se naučit HTML. A když jste po dlouhé době pochytili základy, museli jste se učit další návazné věci. Například CSS. A že to nebylo a není zrovna jednoduché vám každý potvrdí.

Dnes je to o to jednodušší, že můžete pracovat s takzvanými šablonami. Do nich jen šoupáte texty a fotky. Jenže i to má svoje mínus. Web nebude nikdy přesně takový, jaký byste jej chtěli mít, protože ne každá šablona umí naprosto vše. Co s tím?

S tím už nic, zahoďte to celé a podívejte se na to, jak to dělají profesionálové.

Tvorba webu Brno spadá pod ImperialMedia, kde jsou na tohle zavedeni. Zde také uvidíte další důkaz toho, že web nedělá jeden člověk, ale většinou se na něm podílí celý kolektiv. A proto je zde spousta odborníků, kteří své práci rozumí a vědí co dělají.

Web na notebooku

Ti všichni se vám budou snažit vyjít maximálně vstříc, když je požádáte o spolupráci. A je nasnadě, že se to nepotáhne celé věky. Nene. Web musí být vidět co nejdříve, ještě, než odejdete do důchodu. Nejlépe tedy hned druhý den od podání požadavku.

Tento web samozřejmě nebude celý a nebude úplně funkční a bude sloužit spíše ke konzultaci, co a jak tam všechno chcete. Každý má totiž jiné přání a jiné zájmy. Je jasné, že pokud budete na svém webu nabízet prodej šperků, nebudou tam obrázky televizorů a mobilů. Anebo obráceně.

A tak právě proto je třeba web dopilovat, nastavovat, prostě udělat jej ve finální fázi tak, aby byl vaším obrazem. Popřípadě obrazem vaší firmy či obchodu.