Bydlení pod vlastní střechou pro každého

Chcete bydlet pod vlastní střechou, nemáte zrovna mnoho peněz, a ještě ke všemu na bydlení spěcháte? V takové situaci máte snad jen jedno klasické řešení. Pakliže vás neláká život v jurtě anebo v týpí, vsaďte na celoroční mobilní domy! Rozhodně nešlápnete vedle!

Jejich vnitřní prostor je možná o něco menší, než kdybyste si pořídili běžnou novostavbu, ale nabízí vám vše potřebné pro pohodlný život. Vše, co najdete i v běžném menším panelovém bytě, kterému se interiér mobilheimu podobá snad ze všeho nejvíce – ať už jde o vnitřní dispozice, o vybavení jako je nábytek, spotřebiče, a tak dále.

birdhouse-3602238_640

Jenže je zde jeden podstatný rozdíl, který vám žádný panelový dům nenabídne – budete žít na vlastním pozemku, bez nepříjemného hluku od sousedů přímo za zdí. A pokud žádný pozemek nevlastníte, tak si ho pro umístění stavby můžete jen pronajmout – i toto je v tomto případě možné, protože na umístění stavby bez pevných základů spojených se zemí nemá náš zákon příliš vysoké nároky. Proto vás určitě potěší i to, že nebudete muset shánět stavební povolení.

Jak již bylo řečeno, mobilní dům je stavba bez pevných základů. Proto vzniká v areálu výrobce, a na váš pozemek přicestuje až ve finální fázi, kdy je vše hotovo. Vy se tedy můžete rovnou nastěhovat. A pokud se v budoucnosti rozhodnete pro změnu bydliště, můžete vzít svou stavbu s sebou, stačí vám k tomu jen speciální vozidlo pro její převoz.

cabin-3799140_640

Jedná se o způsob, jak si rychle splnit sen o vlastním bydlení – dokonce rychleji, než byste v případě běžné novostavby sehnali projekt, anebo stavební povolení. Žít pod vlastní střechou můžete v tomto případě již za neuvěřitelných šest týdnů, případně ještě rychleji!

A teď to nejdůležitější – kolik vás to celé bude stát? Jen jeden jediný milión korun! Jistě sami uznáte, že takovou výhodnou nabídku nikde jinde nenajdete!