Půjčíme, zprovozníme, odvezeme

Občas je zapotřebí proudu i tam, kde to normálně není možné. My vám ale můžeme proud poskytnout, a to velice snadno! Stačí chvilička, kdy si u nás objednáte podle svých představ a všechno ostatní necháte na nás. Poskytujeme půjčení, ale děláme i elektrocentrály servis.

Takové elektrocentrály jsou vhodné především do míst, kde se těžko zavádí elektřina – jako jsou různé festivaly, koncerty a podobně, ale nejsou k zahození ani v situaci, kdy je ve firmě výpadek elektřiny, nebo když se například rýsuje nějaká stavba, kde prozatím nijak vyřešen přívod proudu není.gener


Pokud byste si chtěli zprovoznit třeba ski centrum nebo jste plánovali pořádat společenskou akci v otevřené přírodě, není problém se na nás obrátit. Kromě toho, že jsme schopni dieselagregáty zapůjčit, jsme schopni zajistit také jejich plný servis. Možná se to nezdá jako něco složitého, ale pokud jde o takové zařízení, je rozhodně lepší přenechat jeho servis odborníkům, kteří přesně vědí, kam sáhnout a kde by mohl být při případné poruše problém.


gener2

Elektrocentrály i dieselagregáty včetně servisu

Když si u nás pronajmete agregát, budete to mít se vší parádou a v plném pohodlí. Dáváme si totiž záležet na spokojenosti klienta, a tak dbáme i na uživatelské pohodlí. A co přesně to znamená? Dopravíme vám centrálu či generátor až na místo, kde budete akci pořádat nebo kde zrovna potřebujete proud, v rychlosti vám naši technici vše zapojí a nahodí tak, aby nebylo nutno centrálu nikterak obsluhovat. Až budete mít po akci, jednoduše přijedeme, opět stroj naložíme, postaráme se o něj a odvezeme ho zpět.


Není tu tedy žádná podmínka, že byste museli mít předchozí zkušenost s provozem takového přístroje, jednoduše si ho může zapůjčit každý, kdo potřebuje.
A jak je to s cenou? Máte strach, že to bude příliš drahé? Nebojte, tyto služby jsou cenově dobře dostupné a není třeba se děsit. Pro váš klid ovšem můžete zažádat o zcela bezplatnou kalkulaci ceny pro váš případ a až poté se rozhodnout.