Lahodné malinové osvěžení ať je léto nebo zima

To pravé osvěžení v kombinaci s potřebným doplněním tekutin při stoupajících venkovních teplotách naleznete v podomácku vyrobené limonádě. Hitem letošního léta jsou maliny. Pokud není kuchyň zrovna vaším nejlepším přítelem a pokud to jde, vyhýbáte se jí obloukem, nebojte, příprava podomácku připravené limonády z malinového sirupu je jednoduchá a hravě ji tak zvládne kdokoliv, i malé dítě. Pokud milujete ovoce, pak je pro vás tato limonáda tím pravým osvěžením a ideálním pomocníkem na doplnění tekutin, a to nejen v létě. K přípravě vaší ovocné domácí limonáda toho opravdu moc nepotřebujete. Pokud si zakoupíte speciální šťávu v lahvi, jejíž obsah vám vystačí na spousty litrů limonády, pak už budete potřebovat jen pár drobností, které máte běžně v kuchyni nebo jsou snadno k dostání. A jak na to?

malinový sirup

CO BUDETE POTŘEBOVAT NA OSVĚŽUJÍCÍ LETNÍ NÁPOJ:
· vodu
· malinový sirup v lahvi
· čerstvou mátu na provonění nebo na ozdobu
· kostky ledu nebo vychlazenou sklenici

Léto a ovoce – tato kombinace zkrátka patří k sobě. Dopřávejte si ovoce v různých podobách. Maliny samozřejmě chutnají nejlépe čerstvé, ale v domácí limonádě také nejsou k zahození.

A skvělé je, že tento letní nápoj si můžete dopřát i v zimě a zavzpomínat tak na horké letní dny, dovolenou u moře a další vaše zážitky z léta. Podlehněte nasládlé chuti těchto plodů v osvěžujícím nápoji, který ochladí, ale zahřeje na duši.
Nákupem malinového sirupu pro přípravu domácí limonády získáte i originální dekoraci, kterou je zajímavé láhev s etiketou, která tak utváří zajímavý design a přináší dekorativní prvek do vaší kuchyně.

maliny

Zakupte si tento produkt pro výrobu osvěžujícího ovocného nápoje, dopřejte si chvilku relaxace a popíjejte vámi připravený lahodný drink třeba v lehátku na terase nebo u bazénu na vaší zahradě.