Kde se dobře najíst v Hradci Králové?

Podívejte se na naše tipy, kde se můžete v Hradci Králové dobře najíst, a to za rozumné peníze.

Restaurace Na Statku

Tuto restauraci můžete zároveň využít i jako hotel, a určitě vás mile překvapí svým čistým a útulným prostředím, kterému v restaurační části dominuje velký krb s otevřeným ohněm. Zastavit se tu můžete na vynikající oběd, nebo zde můžete uspořádat narozeninovou oslavu, firemní večírek ale i smuteční hostinu. Na výběr je spoustu vynikajících jídel, od výborných hovězích steaků, přes speciality ze zvěřiny až po lehčí zeleninová a těstovinová jídla. To vše za příznivé ceny, které nezatíží vaši peněženku.

humr

Restaurace Aquarium

Pro milovníky ryb a mořských plodů je tato restaurace jako stvořená. Zakládá si velmi na to, aby byli jejich pokrmy, skládající se z velké části právě z ryb, vždy čerstvé a chutně připravené. Na výběr tu máte z tradičních rybích pokrmů, ale také z neobvyklých plodů moře, které u nás v restauraci jen tak nedostanete, jako jsou tygří krevety, chobotnice anebo luxusní humr. Vyberou si zde i ti, kteří rybím pokrmům příliš neholdují, jelikož restaurace nabízí i různé saláty, kuřecí, hovězí i vepřové maso a taky vegetariánská jídla. Potěší vás také krásně vybavená zahrádka a vnitřní posezení, kterému dominují akvária. Ceny jsou tu trochu vyšší, především u rybích pokrmů, ale za ten gurmánský zážitek to rozhodně stojí.

dort

Cukrárna Pink Roses

Po dobrém obědě by to chtělo ještě sladkou tečku a dobrou kávu. Určitě doporučujeme navštívit Pink Roses cukrárnu Hradec Králové https://pinkroses.cz/dorty/. Tato cukrárna je spojena s kavárnou, a můžete si tu vychutnat vynikající zákusky, úžasné dorty, roztomilé cupcaky, francouzské makronky a k tomu šálek vynikající kávy od zkušených baristů. Jak už název napovídá, cukrárna je laděna do růžových tónů, ale celkový interiér působí velmi vkusně a vůbec ne kýčovitě. Všichni milovníci sladkého se zde budou určitě rádi vracet.