Jak popsat flipový obal na Huawei P20 Lite

Chránit mobilní telefon nějakým krytem nebo pouzdrem je běžné již déle, než třicet let. V současné době mnozí z nás sází na knížková neboli flipová pouzdra. Ceníme si u nich jejich praktičnost a především vzhled. Chcete-li někomu udělat radost a obléknout mobilní telefon do nového kabátu, je to dobrá volba:

flipové pouzdro

Pevný, stabilní a trvanlivý materiál – flipová neboli knížková pouzdra prochází automatizovaným procesem výroby, základ obalu tvoří eko-kůže, to je polyuretanová vrstva na bavlněném úpletu, prolisovaná do tvaru, který připomíná povrch pravé kůže. Mezi jednotlivými vrstvami obalu je vložena tenká kovová ploška, na kterou se přichytává magnetický zavírací jazýček. Strojně zhotovené švy, precizně opracované spoje, prořezy a rádiusy dotváří velmi pěkný vzhled výrobku, jehož prodejní cena je natolik nízká, že mu lze přisoudit velmi dobrý poměr ceny a výkonu.

mobilní telefon

Hodí se pro každou příležitost – tento výraz se zdá možná trochu nadnesený, ale je tomu skutečně tak. Nikde s ním nezaznamenáte žádnou ostudu, a pokud se vám podaří vhodně jej sladit s oděvem a dalšími doplňky, bude jeho elegance ozdobou vašeho outfitu. Eko-kůže může být v barvě bílé, krémové, žluté, modré, tyrkysové, růžové, fialové, červené, zkrátka možností skutečně celá řada a máte-li zájem o nějaké motivy, není to nic výjimečného.

Flipový obal na Huawei P20 Lite se hodí do kanceláře, do školy, můžete se s ním vydat na dovolenou, na narozeninovou oslavu, na svatbu, na maturitní ples a nikde to nebude faux pas. Z flipového pouzdra si snadno vytvoříte stojánek pro sledování videa, uvnitř je několik přihrádek pro ukládání bankovek. K pouzdru jednoduše připnete propisku a do přihrádek vložíte záznamové papírky, tento postup se hodí jako záložní pro případ, že se vám vybije baterie v nevhodnou chvíli, nebo dojde k nějaké neočekávané závadě.