Dámy, noste šaty! Je to neskutečně praktické a to v kterémkoliv ročním období!

Ženy se ke kalhotám dostaly až poměrně pozdě, v dřívějších dobách se ženy oblékaly jen do šatů nebo sukní. Proč by u toho měly zůstat i dnes?

Dámy, noste šaty! Je to neskutečně praktické a to v kterémkoliv ročním období!

Zatímco v dřívějších dobách ženy neoblékaly nic jiného, než šaty nebo dlouhé sukně, dnes už si je oblékáme spíše jen na slavnostní události nebo v létě k vodě. Říká se, že kalhoty jsou praktické, ale šaty jsou mnohem praktičtější. Tedy pokud se zrovna nechystáte na výšlap po horách. Je tedy škoda, že dnešní ženy oblékají tak málo šaty nebo sukně. I kalhoty samozřejmě ženám sluší, ale šaty jsou mnohem více ženské a slušivé. Umí podtrhnout přednosti a naopak zakrýt nedokonalosti postavy, jsou neskutečně praktické i pohodlné. Pokud se šatům zatím vyhýbáte, zkuste to změnit. Třeba vás tyto důvody přesvědčí!

pexels-photo-5822666

Od jara do zimy

Dnešní nabídka šatů je pestrá a vybere si skutečně každá žena. Nosí se ty dlouhé a hodně volné, upnuté, krátké i po kolena, nosí se šaty jednobarevné ale i vícebarevné, šaty s výšivkou, s vtipnými motivy, s potiskem nebo puntíky a proužky. Jde jen o to, jakému stylu sama dáváte přednost. Velice populární šaty jsou ty v universální velikosti, jsou volné a nesmírně pohodlné a co víc, jsou vhodné pro každou postavu. Ba co víc, když si pořídíte šaty, můžete je unosit nejen v létě, dnes se sukně i šaty nosí i k teniskám nebo vysokým kozačkám, takže i v zimních měsících můžete dělat parádu a cítit se božsky a hlavně žensky.

pexels-photo-7948616

Proč začít oblékat častěji šaty?

Šaty se opravdu dají obléknout do každého počasí, stačí pozměnit doplňky a vytvoříte si vmžiku úplně nový a jiný outfit, takže jeden kousek se stane vaším esem v rukávu a nemusíte denně dlouho přemýšlet o tom, co si oblečete. To je velká výhoda, šaty tvoří jeden celek, není tedy nutné přemýšlet o tom, jakou hlenku si vezmete ke kalhotám a jak k tomu sladíte náušnice, kabelku a boty. V šatech se navíc mnohem snadněji skryjí nějaká ty kila navíc, pokud si neobléknete vyloženě obepnuté šaty, nemusíte řešit, že jste přibrala nebo, že vám někde kouká špíček. I silné ženy jsou navíc v šatech neskutečně sexy.

Obrovským bonusem je i to, že mužům se obecně více líbí, když ženy oblékají šaty nebo sukně. Buďte tedy krásná nejen pro ně, ale hlavně pro sebe.