Elektro a kolo

Elektro věci mě vždycky docela hodně zajímaly. Sice nevím proč, ale už jako malé dítě jsem tomu dávala přednost. Měla jsem ráda hlavně kol. A musím říct, že jsem taky byla hodně šikovná. Protože na kole jsem se naučila jezdit už ve třech letech a musím se přiznat, že taky jsem jezdila opravdu skvěle. A tak nebylo divné, že mi otec v pozdější době pořídil takovou malou dětskou motorku. Byla na elektřinu a já jsem se z ní úplně radovala. Bylo to hlavně totiž elektrické. A protože to bylo elektro, byla to moje nejoblíbenější hračka. A vy si pamatujete na svoji první nejoblíbenější hračku?

Elektřina je důležitá.

Je jasné že jsem měla jistě jako dítě taky nějakou oblíbenou hračku. Ale když jsem už byla větší dítě, tak mě to táhlo více k tomu elektru. A deska už jsem dospělá a mám i elektrokolo. A musím vám říct, že lepší věc jsem v životě neměla. Elektrokolo je naprosto geniální vynález, a ještě jsem ani nezjistila, kdo elektrokolo vymyslel. Ale to elektro na kole je opravdu perfektní a geniální technický vynález. A vůbec nevím, co bych už bez elektrokola dělala.

Mikroelektro je zajímavé.

Navíc je to takové více ekologičtější, než auto. Nemá to téměř žádné emise. Anebo úplně žádné? Já si myslím, že kdyby alespoň mnoho lidí používalo elektrokola místo auta, tak bude ihned svět veselejší, a hlavně zdravější vzduch. Navíc na elektrokole se dostanete skoro všude než autem. Sice je jasné, že na elektrokole nemůžete jezdit na velké nákupy a v dešti, ale stále je to takové lepší a máte z jízdy větší požitek. Taky vím, že klasické kolo je taky super hlavně tedy, pokud chcete shodit nějaká ta kila nebo se pokocháte sportem a přírodou. Nicméně elektrokolo je taky perfektní v tom, že ujedete velké vzdálenosti a ani se nezapotíte a neunavíte. Ovšem záleží na vás, jaký vztah máte k elektru a sportu. Já si myslím, že v dnešní době má mnoho lidí nějaké elektrokolo.