Co víme o polypropylenových PP sáčcích s klopou

Klopa bezpečně uzavře obsah – samolepicí klopa na PP sáčku je osvědčený způsob uzavírání a tímto způsobem se pracuje jak s malými rozměry sáčků pro titěrné drobnosti, tak i s velkými pytli pro textilie. Klopa není sice hermetický uzávěr, jak je tomu u sáčků se zipem, ale k uskladnění různých předmětů postačí a mnohdy je to i lepší způsob díky tomu, že do sáčku se dostane vzduch, který snižuje pravděpodobnost výskytu plísní v uzavřeném prostoru.

prodej textilu

Polypropylen je nejvhodnější plast ze zdravotního hlediska – řada úspěchů našeho zdravotnictví stojí a padá na technologickém zázemí a patří sem i polypropylenové obaly a sáčky. Tato plastická hmota je známa svou netečností vůči jakýmkoli látkám a proto se může naprosto bezpečně použít i v medicíně. Kromě toho je to nenahraditelný balicí materiál pro uchovávání a transport pečiva a přicházíme s ním do kontaktu v supermarketech i v malých obchodech.

textilie v obchodě

Sáčky jsou transparentní – dovnitř je vidět a tak bezpečně víte, co se tam nachází. Pro diskrétní balení předmětů, např. při odesílání zásilek, použijte polyetylenové sáčky neprůhledné, tyto PP sáčky se hodí spíše do domácnosti, abyste měli rychlý přehled o svých uložených věcech, aniž by bylo nutné sáčky popisovat nebo přelepovat samolepkami s popisem.

Ideální pro textilie i hračky – polypropylen se již mnoho desítek let s úspěchem využívá jako materiál pro výrobu tenkých fólií pro ukládání textilu v skladech a v obchodech. Pravděpodobně jste se s tímto řešením již setkali osobně a někteří lidé PP sáčkům dávají přednost před jinými materiály při skladování sezonního oblečení. Zároveň můžete bezpečně ukládat do ložného prostoru vašim dětem různé hračky včetně dílků stavebnic, puzzle a čehokoli, co by se mohlo snadno poztrácet. Polypropylen neublíží ani kojencům a batolatům, i kdyby jej malá děcka olizovala.