Co nás zajímá o vztazích: jaký je ideální počet sexuálních vztahů?


Muži i ženy se na něčem shodli! A to konkrétně na tom, kolik partnerů by měl člověk mít, než se definitivně usadí a založí rodinu, tedy kolika vztahy má projít, než se zvládne usadit a najít si toho pravého, se kterým by se měl oženit nebo za koho se vdát, než bude mít děti.
líbající černoch
–          Podle vědců existuje zdravý vztah k sexu
Ten se určuje hlavně podle toho, kolik sexuálních partnerů jsme měli a nakolik sexu holdujeme. Z této rovnice tedy vypadávají jak asexuálové, tak lidé, kteří jsou promiskuitní a oddávají se sexu třeba náhodnému, nebo je pro ně sex jednoduše jako pro jiné potřesení rukou.

Co si muži a ženy myslí o různém počtu partnerů na sex?
Pokud jste měli méně než deset partnerů, jste podle většiny našeho obyvatelstva příliš konzervativní. Je to příliš málo na to, aby člověk věděl, co se mu líbí nejenom v sexu, ale také co požaduje od svého sexuální partnera v intimní oblasti. Podle vědců tato oblast úzce souvisí se vztahem, takže není možné tyto dvě kategorie od sebe úplně oddělit, s čímž muži i ženy plně souhlasí.

–          Co znamená, když máte příliš málo vztahů?
Včetně vztahů na jednu noc. Pokud jich bylo méně než deset, většina lidí považuje tuto skutečnost za nezkušenost. Naprostá většina mužů to označuje za nedostatečnou sexuální zvídavost a také za nepřirozený vztah k sexu. Ženy si nedostatek sexuálních partnerů pojí hlavně se sobectvím.

Kolik partnerů znamená, že jste promiskuitní?

Podle žen je to osmnáct partnerů u žen, dvacet u mužů. Muži jsou na tom velice podobně, podle nich je do dvaceti partnerů pro obě pohlaví snesitelné, nad dvacet už promiskuitní.
ruka před ústy
Jaké je tedy ideální číslo?
Muži i ženy se shodli na tom, že mezi dvanácti až čtrnácti sexuálními partnery je to ideální. Mimochodem, devadesát tři procent lidí chce vědět, kolik partnerů měl jejich protějšek v minulosti.