Autožárovky Osram

Bezpečně bychom se chtěli z každé cesty vrátit domů všichni. Bohužel jsou někteří řidiči neukáznění a nezodpovědní. Proto je na silnicích tolik havárií a ne jeden život zde skončil. Nezodpovědný řidič, který se nestará o technickou stránku svého vozidla, nemá na silnici vůbec co dělat. Představte si, že se vracíte domů za soumraku, kdy je viditelnost minimální a najednou se před vámi objeví vozidlo, které jste nemohli kvůli jeho špatnému, ne-li žádnému, osvětlení zahlédnout.

Takovou situaci nezachrání ani to, že vy máte na svém vozidle kvalitní osvětlení s žárovkami Osram, které by vám mělo umožnit bezpečnou jízdu. Za nezodpovědnost druhých nemůžeme, ale následky si většinou odnášíme s nimi. Každý účastník silničního provozu by si měl uvědomit, že na silnici není sám a že svým nezodpovědným chováním ohrožuje životy jiných.

auto v mlze

Návrat domů jedině s kvalitními světlomety

Téměř každý dnes vlastní osobní automobil. Za jeho technický stav jste zodpovědní sami a nikdo jiný. Pokud se i své vozidlo nebudete patřičně starat a kontrolovat pravidelně jeho technickou stránku, může se stát, že vaše cesta bude tou poslední. Je to smutné, ale pravdivé. Proto nešetřete na kvalitě, která vám může zaručit klidnou a hlavně bezpečnou jízdu. Zvláště v nočních hodinách musíte mít dostatečnou viditelnost. Taky zimní měsíce jsou velmi zrádné. Stmívá se velmi brzy, a pokud se někde zdržíte o něco déle, hrozí vám noční jízda, ke které se ještě může přidat husté sněžení, kdy je viditelnost minimální. V takové situaci vám pomůžou jedině kvalitní žárovky osram h4, které by měly být v každém světlometu zodpovědného řidiče.

jasná světla

Zvyšte si svou viditelnost

Do předního https://www.emimino.cz/diskuse/pokazena-aretace-predniho-kolecka-u-casualplay-s4-152247/světla vašeho vozidla patří žárovka osram h4, která vám zaručí potřebnou viditelnost i za snížených přírodních podmínek jako je déšť, mlha nebo sníh. Posviťte si na cestu s těmito kvalitními žárovkami, abyste vždy dojeli šťastně domů.