Žádná hromada vás už nerozhází

Tažné zařízení fabia je naprosto skvělým pomocníkem pro všechny situace, kdy potřebujete z místa na místo převézt jakýkoli objemný náklad. Žádná hromada věcí anebo materiálu vás už nerozhází. Jednoduše ji naložíte na vlastní anebo půjčený vozík a přepravíte ji přesně tam, kam budete potřebovat. A je to naprosto skvělý pocit, když nemusíte nikoho prosit, aby vám převezl ještě jednu fůru materiálu na zahradu, když nemusíte shánět a platit za pronájem dodávky anebo si nechávat vše za velké peníze dopravit až domů, protože tu skříň anebo židle byste prostě do svého osobního automobilu nedali. A také díky tažnému zařízení nebudete už nikdy muset riskovat, že vás cestou zastaví hlídka dopravní policie kvůli tomu, že váš náklad neodpovídá možnostem vašeho automobilu a s tím související bezpečnosti provozu na silnici.

přívěs

Mezi přáteli stoupnete v ceně

A můžete si být jisti i tím, že tuto drobnou investici do zlepšení vašeho vozu, která vás nebude stát více než pouhých pár tisícovek oceníte nejen vy, ale také vaši známí. Už to nebudete vy, kdo bude ostatní žádat o převoz nějaké hromady věcí. Najednou to budou ostatní, kdo budou žádat vás, takže stoupnete v ceně. A to se vždycky hodí – můžete to dělat za úplatu anebo kvůli protislužbám, které vám posléze vypomohou tam, kde budete potřebovat. Takže výrazně vzroste váš sociální kapitál.

grafika

Převezete cokoli kamkoli

Jenom pozor na to, že až se taková věc rozkřikne, tak se nějakou dobu nezastavíte. Vaše manželka bude chtít dovézt nový nábytek do bytu. Vaše matka bude chtít odvézt všechno harampádí z půdy do sběrného dvora. Vaše děti budou chtít přestěhovat své věci do nového bytu či na vysokoškolské koleje a všichni, kdo něco staví či rekonstruují budou potřebovat, abyste jim pomohl dovézt materiál. A hlavně si budete moci sami převézt všechny věci, které budete chtít. Třeba loď na vodu, aby vás při rybaření už nikdy nikdo nevyrušoval.