Skvělé legíny na zimu

Skvělé legíny na zimu. Máte rádi svoje legíny? Určitě následuje vaše kladná odpověď. Taky jak by ne. Zvesela je vytáhnete zjara ze skříně, na léto si připravíte tříčtvrteční legíny, pro teplé počasí, na podzim šup do dlouhých, ale tak, jak se postupně ochlazuje, je to v legínách čím dál větší utrpení. Vůbec se vám nechce se jich vzdát a přejít na pevné džíny, zase škrtit, zapínat zipy, utahovat řemeny. Nohy už vám mrznou, ale dali jste si závazek, že vydržíte do Mikuláše. Ale nejde to. Potom, co ze sebe doma shodíte legíny, jsou stehna rudá a máte pocit brnění a mravenčení. Nedá se nic dělat, druhý den už nastupují ty nejteplejší džíny vaší skříně, aby vám nohy trochu zahřály.

legíny

Ale stop! Vůbec není pravda, že se nedá nic dělat! Vůbec se svých oblíbených legín nemusíte vzdávat, dokonce ani ve větru a mrazu ne! Nevěříte? Opravdu. Vysvětlení je náramně jednoduché. Na trhu jsou k dostání i legíny na zimu. Jsou to legíny zateplené a ty vás skutečně zahřejí. Už žádná promrzlá stehna, žádné mravenčení z mrazu, teplounko a pohodička. Ještě dokonce taková vychytávka. Protože vlastně každé legíny sednou přesně na tělo, nikdo by nerozeznal, jestli se jedná o punčochy nebo ne, můžete si přes ně i v té největší zimě natáhnout sukni. K tomu kozačky a budete za skutečnou dámu. Ostatní budou zírat, jak jste šik i v té největší zimě, jak vám sedne sukně k tomu zimnímu kabátku, budou si myslet, že pro krásu se tedy asi musí trpět, budou přesvědčeni, že jste promrzlá na kost a vy si přitom lebedíte v teploučku, umocněném dvojí vrstvou.

legíny

A ještě slovo k mladým dívkám. Nesnášíte silonky pod kalhoty? Přesto vás mamka do nich pořád nutí? Nezlobte se na ni, byla ve vašem věku určitě stejná a také jí maminka nabádala, že nesmí prostydnout, že je třeba, aby se dobře oblékala. No a tady je právě řešení pro vás. Takový kompromis. Vy budete prostě v teple i bez těch silonek. Takže neváhejte a objednejte ještě dnes pohodlné zateplené legíny na zimu.