Když chybí peníze, je to vždy problém

Do finanční krize se může dostat kdokoliv z nás a stačí k tomu jen například malá nepozornost při podepisování smlouvy na půjčku. Až teprve, když nelze odstoupit, tak zjistíme, jak nevýhodné to pro nás bylo. Tím pádem se může stát, že začneme do dluhů upadat čím dál hlouběji, protože nejsme schopni každý měsíc nevýhodné půjčky uplatit.

uzavření smlouvy

  • Jak z celé situace ven?
    • Hlavně rychle, než se stane naše situace bezvýchodnou.

Je pravda, že pokud se dostaneme do podobné situace, pak následuje zpravidla opoždění s nějakou důležitou platbou. Důsledkem je záznam v registru dlužníků, což se objeví jako nepřekonatelný problém právě ve chvíli, kdy se rozhodneme uzavřít úvěrovou smlouvu s bankou. Ta pro naše přešlapy rozhodně žádné pochopení nemá a odmítne nás jako nebonitního klienta.

  • Postup je v tomto případě docela jednoduchý.
    • Stačí najít vhodného nebankovního poskytovatele, který má ve svých podmínkách i toleranci k těmto záznamům.

V případě, že se jedná o záznamy, které jsou vážnějšího charakteru, bude vám logicky nabídnuta úroková sazba o trochu vyšší. Ale i tomu se lze jednoduše vyhnout. Stačí, když se najde někdo z rodiny, kdo žádné záznamy nemá a stane se spolužadatelem.

  • Pak je možné získat úrokovou sazbu velice nízkou.
  • A to už od čtyř procent.

úspory

Nízké splátky je možné předem dohodnout

Splatnost se dá dohodnout podle potřeb klienta a dalších parametrů. Není výjimkou, když je tato doba prodloužena až na třicet let. Je to výhodné především pro klienta, který má tím pádem nadstavené nízké splátky. Po vymazání vašeho jména z registrů dlužníků je možné hypotéku refinancovat do banky. Mnoho klientů ale tuto možnost nevyužívá, protože u nebankovního poskytovatele https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/ jsou tyto finanční produkty opravdu výhodné.

  • Jedná se také o půjčku bezúčelovou, tudíž je využití peněžních prostředků jen vaší záležitostí.