Bezdrátová sluchátka

Tento fenomén zahájila značka Apple svými Airpody. Od té doby si všichni uvědomili, že je to vlastně velmi chytrá vychytávka, která se stala nutností. Proč? Nikde žádný kabel!
Neradi rozmotáváte sluchátka, která jste složené vložili do kapsy?
Chcete s hudbou v uších udělat nějaký pohyb, ale bohužel to kvůli kabelu není možné?
Zrovna nemáte žádnou kapsu a chcete si poslechnout vaši oblíbenou písničku?
sluchátka, bezdrátová

Potom jsou pro vás bezdrátová sluchátka to pravé!
Na základě toho, na co je chcete používat si vyberete – na trhu jsou k dostání buďto ty přes hlavu, nebo špunty či pecky. Ty pak stačí propojit se zařízením pomocí Bluetooth a můžete si užívat svou chvilku!
Větší sluchátka přes hlavu mají tu nevýhodu, že jsou hůře skladná kvůli své velikosti, za to ale můžou vydržet delší dobu nabitá.
Špunty či pecky pro vás budou výborné pokud cvičíte. Nemusíte se bát, že při otočení hlavou byste sluchátka rozbili, jsou maličká a v uších by měla dobře držet právě díky tvaru. Jsou uložena v krabičce, ve které se nabíjí, tudíž vám příliš místa nezaberou.
Pojďme se podívat na jedny z těch nejlepších od každého druhu:
Niceboy Hive
Designová sluchátka přes hlavu s velmi příjemnou cenou (698 až 999 Kč) vás potěší dobrou kvalitou a silnou výdrží 13 hodin na jedno nabití. Pokud se vybíjí, je možnost k nim připojit kabel.
dívka, hudba
Sony WF-1000XM3
Tato velmi dobře hodnocená pecková sluchátka vám poskytnou špičkovou kvalitu poslechu, mohutnější obal imitující kov v bronzové i stříbrné barvě, skvělou výdrž, potlačení okolního ruchu a silikonové nástavce. Jejich cena se pohybuje okolo 5 – 6 000 Kč.
Huawei FreeLace
Pokud se bojíte, že vám sluchátka vypadnou z uší, tohle by vás mohlo zajímat. Jsou to klasická bezdrátová sluchátka, která jsou ale spojena kabelem, který při případném pádu sluchátka zachytí. Výhodou je také nabíjení právě pomocí kabelu, který připojíte k telefonu, a žádnou krabičku tak s sebou nosit nemusíte. K dostání jsou ve třech barvách – oranžová, zelená a černá. Kvalitou vás nezklamou a cenou okolo 1 500 Kč také ne.
Pokud se tedy rádi hýbete s hudbou v uších, možná by pro vás bezdrátová sluchátka bylo to pravé ořechové!