Specialista na SEO


Chcete se stát odborníkem v oblasti SEO?
Pokud se často zamýšlíte nad svým dosavadním zaměstnáním a máte pochyby o tom, zda opravdu tohle chcete dělat další roky, jste přemýšlivý a rozumíte technickým věcem, je vám jistě blízká SEO problematika. Stejně jako v jiných oborech, i zde je třeba odborníků a specialistů. Pokud chcete opravdu patřit mezi nejlepší, počítejte s tím, že začátek úplně jednoduchý nebude. Budete se muset potýkat s analýzami klíčových slov, webem, doménami a dost často to bude metodou „pokus x omyl“.
google pod lupou.jpg
Co by měl odborník znát
Odborník na SEO by měl znát návod, jak dostat webové stránky mezi ty přední ve vyhledávačích jako je Seznam či Google. Pro zákazníka je důležité ocitnout se na těch správných stránkách. V žádném případě není dobré podceňovat zákazníka, ti mají stále větší nároky a znalosti, proto také více očekávají. Proto je dobré mít neustále přehled o tom, co se děje v oblasti vyhledávačů a optimalizace stránek.
organizační diagram.jpg
Co vám může specialista nabídnout
Jste např. prodejce spotřební elektroniky v nejmenovaném městě a nestačí vám pouze kamenná prodejna, ale chcete rozjet i internetový prodej. Zavedli jste si své firemní webové stránky, ale návštěvnost není velká a jste zklamaní, neobjevujete se na prvních příčkách ve vyhledávačích. Posunout se do popředí můžete zkusit sami, nebo je zde druhá možnost, a to svěřit se do rukou profesionála zabývajícího se optimalizací.  SEO specialista se dokáže dobře orientovat ve vyhledávačích a fundovaně pomoci s volbou domény a URL adresy, dále se vzhledem stránky, napsáním poutavého textu a využitím hypertextových odkazů. Díky SEO specialistovi se vyhnete chybám, se kterými by bylo problematické se vypořádat, což by byla i nákladnější investice. SEO specialista také umí dohlédnout na všechno, co se týká dodržování on-page faktorů.